Logo ČAS

Konference Rok informatiky 2023 začíná již ve středu 31. května 2023

28. 5. 2023

Již doslova za pár desítek hodin začne na Panském dvoře v historické Telči jedna největších událostí letošního roku pro všechny, kteří se zajímají o elektronizaci veřejné správy. Časopis eGoverment a společnost Infocom pořádají již tradiční konferenci Rok informatiky. Letošní dvoudenní program je naplánován na 31. května a 1. června 2023. Chybět zde nemůže ani téma atestací elektronických systémů spisových služeb, kterým se ve své přednášce bude věnovat Petr Stiegler, ředitel oddělení atestací České agentury pro standardizaci. Poslechnout si jej můžete druhý konferenční den v rámci odpoledního bloku.

Témat je ale v programu přichystáno mnohem více. První den konference se ponese zejména ve znamení nové směrnice NIS2. Druhý den, 1. června 2023 se můžete těšit mimo jiné na informace o novinách kolem vládní agentury DIA, sdílení sítí, a také informace z jednotlivých krajů.

I když na zajištění osobní účasti je možná již pozdě, konference bude vysílána on-line. Takže se jí můžete zúčastnit alespoň virtuálně.

Spolupracujeme
IEC
ISO
ETSI
CENELEC
CEN
Copyright © 2024 Česká agentura pro standardizaci s.p.o.